میم مثل میثاق
تو قلب ما نوشته میثاق سلطان عشقه
 
 
یکشنبه 10 اردیبهشت 1391 :: نویسنده : سارا صالحی
به نام خدایی که میثاق را آفرید.
تا نامردان روزگار پیدا شوند.

سلام به همه ی هواداران میثاق معمارزاده که هر وقت در پرسپولیس عاشقانه بازی کرد،از دست نامردان روزگار،از دست بد خواهان پرسپولیس،نشد که بدرخشد و دل هواداران پرسپولیس را شاد کند.
امروز با مصاحبه ای از میثاق معمارزاده با روزنامه 90 دقایقی رو مهمون نگاههای گرمتون هستم.
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید براینکه از بازگشت دوباره به این تیم پشیمان نیست گفت: در این مدت نه تنها از من حمایت نشد، بلکه مرا با تمام توان‌شان زدند و تخریب کردند.

میثاق معمارزاده در گفتگو با مهر، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: روز جمعه یک خبرنگار از من خواست تا در مورد بازی تراکتورسازی - پرسپولیس با هم گفتگو کنیم. من به آن خبرنگار گفتم الان شرایط مساعد نیست و صحبت نمی‌کنم که در پاسخ گفت پس در چه موردی صحبت کنیم که من عنوان کردم در مورد هرچه دوست دارید، سئوال کنید و فقط در مورد فوتبال نپرسید. آن خبرنگار پیشنهاد کرد که در مورد آب و هوا صحبت کنیم و به شوخی پرسید در هوای گرم باید چه کار کنیم که من به شوخی گفتم باید بروید یخ در بهشت بخورید!

وی در ادامه افزود: من همیشه برای هواداران پرسپولیس که در سرما و گرما همراه تیم هستند، احترام قائلم و آنها را درک می‌کنم. می‌دانم هواداران چطور با سختی و هزینه بالا خود را به ورزشگاه می‌رسانند تا از ما حمایت کنند. با این شرایط چه دلیلی دارد به هوادار تیم پرسپولیس، هواداری که این فصل به اندازه کافی از دست ما حرص خورده است، بی‌احترامی کنم؟

این دروازه بان به انتقاد از برخی آدم‌ها پرداخت که به زعم او نه از خدا خبر داشته و نه شرافت کاری دارند و گفت: یک روزی آدم یک اشتباهی کرده و برخی انتقاد می‌کنند. این ایرادی ندارد اما وقتی با غرض و مرض دنبال حاشیه درست کردن یا دنبال تخریب یکی باشند و یکی را بزنند، درست نیست. همه ما خانواده داریم و طبیعتا خانواده من هم ناراحت می‌شوند اگر برایم مشکلی ایجاد شود. قطعا اینها باید یک روزی پاسخگو باشند. واقعا نمی‌دانم آیا این افراد مسلمان هستند و به چه چیزی فکر می‌کنند؟

وی افزود: روزگارم را سه ماه است سیاه کرده‌اند و شب و روز مرا می‌کوبند. من نمی‌دانم واقعا به چه دلیلی این کارها را می‌کنند. اگر فوتبالی است که دلایل خاص خودش را دارد اما اگر بیرون فوتبالی است که باید آن را بیرون از فوتبال حل کنند. من تلاش خود را کردم اما اتفاقاتی افتاده که از دستم خارج بوده است.

معمارزاده با طرح این پرسش که "آیا معمارزاده تنها بازیکن پرسپولیس مقابل تراکتورسازی بوده و مقصر کل ناکامی تیم در آن بازی؟"، اظهار داشت: در نیمه اول آن بازی تیم ما چهار، پنج موقعیت مسلم گلزنی را از دست داده است، کسی حرفی نزد چرا این توپ‌ها گل نمی‌شود. مگر علی کریمی یکبار نگفت توپ‌های ما چرا داخل گل نمی‌رود؟ آیا کریمی حرف بدی زده است. او دلش برای تیم سوخته و حرف حق را زده است.

وی خاطرنشان کرد: این طبیعت فوتبال است و هر تیمی گل نزد به راحتی گل می‌خورد. بارسلونا با آن بزرگی در دیدار مقابل چلسی همین اتفاق برایش افتاد و گل نزد و خیلی راحت گل خورد و باخت.

 

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس به دفاع از عملکرد خود در دیدار با تراکتورسازی پرداخت و گفت: در دقیقه 50 بازی بازیکن تیم تراکتورسازی یک شوت زده است و توپ پس از برخورد به حمید علی عسگر در زمین سفت و خیس ورزشگاه تبریز 100 درجه تغییر مسیر داده است. در این صحنه من که جهتی دیگر را رفته بودم، باید چه می‌کردم؟ من تلاش خود را کردم تا برگردم و توپ را بگیرم که توپ به زمین خورد و داخل گل رفت. در این صحنه تقصیر من چقدر است؟ متاسفانه بعد از این گل به تیم شوک وارد شده و همه احساسی شدند و تیم از هم پاشید.

وی تاکید کرد: در این سه، چهار ماه که همه از من انتقاد کردند، درست و غلط، با غرض و بی غرض من چیزی نگفتم و حتی احترام پیشکسوتان را نیز نگاه داشتم. امروز هم نمی‌خواستم چیزی بگویم اما زمانی که مرا مقابل هواداران قرار می‌دهند و می‌گویند که معمارزاده به هواداران گفته است، یخ در بهشت بخورید، باید جواب دهم. آنهایی که این کارها را می‌کنند مشخص است که دنبال چیزهای دیگر می‌گردند و می خواهند بین ما و مردم را خراب کنند در صورتی که من همیشه گفته‌ام هرچه دارم از این مردم است و هواداران است. تیم ما و بازیکنان ما به خاطر این هواداران به چنین جایگاهی رسیده‌اند و ... .

معمارزاده پس از بیان این جملات در پاسخ به پرسش ها این چنین پاسخ داد:

* آیا از اینکه به تیم پرسپولیس برگشتید پشیمان نیستید؟
- نه. من روزی که به پرسپولیس آمدم فکر نمی‌کردم اتفاقات اینچنینی رقم بخورد که همه با من دشمنی کنند، همه دنبال این باشند که به تیم ضربه بزنند. متاسفانه یکسری‌ها می‌گویند پرسپولیسی هستند و به این تیم ضربه می‌زنند. کاش می‌شد بگویم چه افرادی هستند و چه شخصی است که از بیرون به این تیم ضربه می‌زند. مطمئن باشید این شخص جواب کارهایش را از خدا می گیرد.

* منظورتان از این شخص کیست؟
- زور من به این آدم نمی‌رسد. امروز خیلی وضع من خوب است، شاید اگر نامی از آن شخص ببرم وضعم بدتر هم بشود. متاسفانه به تیم پرسپولیس با عناوین مختلف ضربه می‌زنند و کاملا هم مشخص اینها کسانی هستند. این افراد مطمئن باشند حداقل نفرین پدر و مادرم پشت سرشان است. امیدوارم این بلاهایی که سرما آوردند، سر خودشان بیاید.

* مگر چه کاری انجام می‌دهند؟
- دارند فشار بیهوده و زیاد روی ما می‌آورد تا تیم پرسپولیس از هم بپاشد و آنها به اهدافی که دارند، برسند. پرسپولیس نتیجه نگیرد، به 30، 40 میلیون هوادار تیم لطمه وارد می‌شود و آنهایی که به ما ضربه می‌زنند، باید روزی پاسخگوی همین هواداران باشند.

 

* این مشکلات از چه زمانی شروع شد؟
- این مشکلات از خیلی وقت پیش آغاز شد و امروز و دیروز شروع نشده است. تیم مشکلات زیادی دارد و کادر جدید باشگاه نیز زحمات زیادی کشیده که آنها را برطرف کند اما به نتیجه ای نرسیده‌اند. این مشکلات از ابتدای فصل شروع شد و همه بازیکنان با زحمت و استرس داخل زمین می‌روند و شرایط سختی را تجربه می‌کنند. من هم از نیم فصل فشاری مضاعف را تحمل می‌کنم. نیم فصل که تمام شد عنوان می‌کردند، فلان دروازه بان را می‌آوریم. دروازه بانی را روی سر من چماق کردند که در نیم فصل دوم برای تیمش دو بازی هم نکرد. بعد رفتند یک دروازه‌بان دیگر را آوردند و بازی‌های باشگاه‌های آسیا را سپردند به او. اینها همه روی عملکرد من تاثیر منفی گذاشت.

* با این شرایط آیا از حضور "آسمیر آودوکیچ" در تیم پرسپولیس ناراحت هستید؟
- باید خوشحال باشم؟! شما خودت را بگذار جای من. من ناراحت شدم، خیلی هم ناراحت شدم، چرا که با این کار فشار زیادی به من وارد شد. وقتی من ماهی یکبار بازی می‌کنم، چه انتظاری می‌شود از من داشت؟! من در این شرایط باید چه می‌کردم؟

* در این شرایط از شما به عنوان دروازه‌بان اصلی تیم حمایت هم نشد.
- حمایت کردن یک بحث است اما مرا زدند، آنهم با همه توان‌شان. من دنبال حمایت کسی نبودم و فقط راضی به این بودم که مرا نزنند که به تیم ضربه نخورد. من باید می‌رفتم و در زمین برای پرسپولیس بازی می‌کردم و متاسفانه برخی‌ها جو را به گونه‌ای به وجود آورده بودند که هر زمان اشتباهی در زمین صورت گرفت، همه نگاهها به سوی من برگردد. اینهایی که چنین کارهایی انجام می‌دادند، باید پاسخگو باشند.

* در این بین از انتقادات مدیرعامل باشگاه نیز در امان نبودید.
- مدیرعامل باشگاه حق دارد، انتقاد کند، چرا که ایشان دارای پیشینه مدیریتی زیادی است اما قطعا مدیرعامل باشگاه از خیلی شرایط خبر ندارد و نمی‌داند در تیم ما تا به امروز چه اتفاقاتی افتاده است. فکر می‌کنم ایشان هم دیگر فهمیده است تا به امروز چه اتفاقاتی افتاده که ما در این مسیر افتادیم. نتیجه دیدار ما با تراکتورسازی و یا سایپا نتیجه همان روز نیست، نتیجه یک فصل اشتباهات و اتفاقاتی است که از بیرون برای تیم ما برنامه ریزی شده است. من نمی‌توانم بگویم، چه کسی این کارها را برنامه ریزی کرده است، چون زورم به او نمی‌رسد اما شاید روزی کسی پیدا شد و زورش به او رسید و واقعیت‌ها را گفت.

* میثاق معمارزاده در این افتی که داشته، چقدر مقصر است؟
- من افت فنی ندارم و می‌توانند بررسی کنند. من نیم فصل اول با آنهمه فشار و مشکلاتی که بود سه بازی برای پرسپولیس انجام دادم. در آن نیم فصل یک ماه اخراج شدم، بعد که برگشتم چند هفته پشت دروازه تنها تمرین می‌کردم و ... همه اینها دست به دست هم داد تا من از شرایط بازی دور شده و از نظر روحی و روانی نیز افت کنم. از شروع نیم فصل دوم انتقادات شروع شد که این را به پرسپولیس می‌آورند و آن را می‌آورند و ... . انگار من خیلی ضعیف هستم و یا نفراتی که می‌خواستند جای من بیایند خیلی قوی هستند. در صورتی که آن دروازه‌بانی که می خواستند جای من بیاورند، در نیم فصل دوم دوتا بازی کرده است. من نمی‌دانم به چه دلیل نام اینها وارد این جریانات شده است. من دلیل این کار را می‌دانم اما اسم نمی‌آورم. در این شرایط مرا از چارچوب دروازه تیم پرسپولیس دور کردند و ماهی یک بازی به من رسید. با این شرایط سخت می‌شود یک دروازه‌بان به اوج برگردد.

* با این شرایط سختی که هست برای تمام شدن این فصل حتما لحظه شماری می‌کنید؟
- من لحظه شماری نمی‌کنم فصل تمام شود، لحظه شماری می‌کنم این مشکلات تمام شود. اینکه فکر کنیم تمام شدن فصل دلیلی برای تمام شدن مشکلاتی است که در تیم وجود دارد مرتکب اشتباه بزرگی شده‌ایم. احتمال اینکه چنین مشکلاتی در فصل آینده نیز باشد نیز وجود دارد. وقتی فشار از بیرون به تیم وارد می‌شود، معمارزاده باشد یا نباشد فرقی نمی‌کند.

* معمارزاده در اینکه پرسپولیس یکی از بدترین خطوط دفاعی لیگ برتر را دارد، چقدر مقصر است؟
- خط دفاعی ما در هر بازی عوض می‌شود. با این شرایط کار کردن در دفاع خیلی سخت است. برای دروازه‌بان هم کار سخت می‌شود. ما در لیگ قهرمانان یک خط دفاعی داریم و در آسیا یک خط دفاعی دیگر. در این دو رقابت انگیزه‌ها و شرایط تیم متفاوت است، اینها همه در عملکرد دفاع و دروازه‌بان تیم موثر است . من که در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا درون دروازه تیم پرسپولیس نمی‌ایستم اما وقتی در لیگ برای تیم بازی می‌کنم، دفاع تیم به مانند مسابقات لیگ قهرمانان انگیزه ندارد. خود من هم تحت فشار بیرونی و درونی قرار می‌گیرم و گل می‌خورم. بله، قبول دارم گل هم خورده‌ایم اما مگر تیم‌های دیگر گل نخوردند؟ آنها هم خوردند، بدهم خوردند اما کسی گل خوردنشان را نمی بیند.

* با این شرایط در پرسپولیس می‌مانید؟
- من قرارداد ندارم و منتظرم فصل تمام شود، تا ببینم چه می‌شود.


خب ، مصاحبه ی میثاق هم تموم شد و هوادارای میثاق منتظر درخشش اش تو فصل بعد هستند.

و طبق همیشه ،
حرف آخر تقدیم به تنها گلری که عاشقانه برای تیم محبوبش بازی می کند،تقدیم به میثاق معمارزاده:
همیشه دعاهام رو بدرقه ی راه گلری میکنم که عاشق پرسپولیس و هواداراش بود و عاشقانه برای پرسپولیس بازی کرد.

تا آپ بعدی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 11 تیر 1391 09:55 ب.ظ
آپم
جمعه 9 تیر 1391 08:01 ب.ظ


جهت اعلام حضور !!!!
سارا صالحیمر30
پنجشنبه 8 تیر 1391 08:12 ب.ظ
سلام لینک شدی کل لینهایم را حذف کرده بودم دارم دوباره همه را یواش یواش لینک می کنم کلا498 لینک بوده همه حذف شده...
سارا صالحیسلام.
ok
پنجشنبه 8 تیر 1391 04:54 ب.ظ
آپم
سارا صالحیسلام.اووووووووومدم....
پنجشنبه 8 تیر 1391 11:11 ق.ظ
سلام عزیزم شما لینک شدین اگه خواستی منم لینک کنید
سارا صالحیسلام عزیزم شما هم با موفقیت لینک شدین.
پنجشنبه 8 تیر 1391 11:09 ق.ظ
سلام سارا جون من شمارو لینک کردم اگه شما هم دوس دارید لینکم کنید
مرسی
سارا صالحیسلام.حتما عزیزم.
چهارشنبه 7 تیر 1391 08:06 ب.ظ
سلام سارا جون.
لینکیدمت.
منوبا "موج دریا " بلینک.مرسی که اومدی.
سارا صالحیسلام.شما هم با موفقیت لینک شدی.
چهارشنبه 7 تیر 1391 07:51 ب.ظ
سلام سارا جون خوبــــــــــی؟؟؟


من آپــــــــــــــــــــــم


خوشحال میشم از حضــــــــورت....
سارا صالحیسلام عزیزم.ممنون.تو خوبی؟؟؟
اووووووووومدم.........
سه شنبه 6 تیر 1391 06:53 ب.ظ
آپم
سارا صالحیسلام.
اومدم دوست گلم.......
یکشنبه 4 تیر 1391 01:52 ق.ظ
سلام سارا جون خوبی؟؟؟
دلم برات تنگ شده گفتم یه سری بهت بزنم..
خیلی وقت بود سر نزده بودی...
خبری از میثاق نداری به کدوم تیم میخواد بره؟؟؟؟
ایشالله زودتر تیمشو انتخاب کنه و موفق باشه...
وقت کردی یه سر به منم بزن
منتظرتمممم...
فعلا بای...
سارا صالحیسلام.مر30 عزیزم.ممنون از لطفت....
نه خبری نیست.فعلا تو آخرین مصاحبه ای که ازش خوندم،گفته بود می خواد استراحت کنه.
پنجشنبه 1 تیر 1391 10:24 ب.ظ
سلام
خوبه
سارا صالحیسلام.ممنون از لطفتون آقای علیرضا.
پنجشنبه 1 تیر 1391 12:17 ب.ظ
سلام ساراجووون..چرادیگه آپ نمیکنی؟؟؟
سارا صالحیسلام.آپ کردم دیگه....
یکشنبه 28 خرداد 1391 10:48 ق.ظ
سلام سارا جون
چرا دیگه به ما سرنمیزنی؟
عزیزم منتظرتم بیا. البته من فک میکنم الان درباره ی فوتبال اروپا حرف بزنیم بهتره.نه؟
به هر حال منتظرم
سارا صالحیسلام.
کم سعادتی منه .... ببخشید.
شنبه 27 خرداد 1391 12:52 ق.ظ
سلام عزیزم

آپم، بدو بیا
سارا صالحیسلام.چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اووووووووووومدم!!!!!!!!!!!!!!!!!...........
جمعه 26 خرداد 1391 11:56 ب.ظ
سلام سارا خانم. ممنونم که اومدید و سر زدید. چقدر دیر شروع میشن امتحاناتون!!!!!
امیدوارم موفق باشید.
سارا صالحیسلام.خواهش می کنم. نمی دونم والا.... از همه ی دانشگاهها امتحانامون دیرتر شروع می شه.ممنون.شما هم همین طور.
چهارشنبه 24 خرداد 1391 12:36 ب.ظ
سلااااااااااااااااااااااام خوبی
آپممممممممممممممممممممممممم
آپ تولد حتما بیا................!!!!!!!![بوسه]
سارا صالحیسلام.مر30.
اومدم..............
سه شنبه 23 خرداد 1391 09:34 ب.ظ
داستان عشق

در روزگارهای قدیم جزیره ای دور افتاده بود که همه احساسات در آن زندگی می

کردند: شادی، غم، دانش عشق و باقی احساسات . روزی به همه

آنها اعلام شد که جزیره در حال غرق شدن است. بنابراین هر یک شروع به تعمیر

قایقهایشان کردند. اما عشق تصمیم گرفت که تا لحظه آخر در جزیره بماند. زمانیکه

دیگر چیزی از جزیره روی آب نمانده بود عشق تصمیم گرفت تا برای نجات خود از

دیگران کمک بخواهد. در همین زمان او از ثروت با کشتی یا شکوهش در حال

گذشتن از آنجا بود کمک خواست. “ثروت، مرا هم با خود می بری؟”ثروت جواب داد:

“نه نمی توانم. مقدار زیادی طلا و نقره در این قایق هست. من هیچ جایی برای تو

ندارم.” عشق تصمیم گرفت که از غرور که با قایقی زیبا در حال رد شدن از جزیره

بود کمک بخواهد. “غرور لطفاً به من کمک کن.” “نمی توانم عشق. تو خیس شده

ای و ممکن است قایقم را خراب کنی.” پس عشق از غم که در همان نزدیکی بود

درخواست کمک کرد. “غم لطفاً مرا با خود ببر.” “آه عشق. آنقدر ناراحتم که دلم

می خواهد تنها باشم.”شادی هم از کنار عشق گذشت اما آنچنان غرق در

خوشحالی بود که اصلاً متوجه عشق نشد. ناگهان صدایی شنید: ” بیا اینجا عشق.

من تو را با خود می برم.” صدای یک بزرگتر بود. عشق آنقدر خوشحال شد که حتی

فراموش کرد اسم ناجی خود را بپرسد. هنگامیکه به خشکی رسیدند ناجی به راه

خود رفت. عشق که تازه متوجه شده بود که چقدر به ناجی خود مدیون است از

دانش که او هم از عشق بزرگتر بود پرسید: ” چه کسی به من کمک کرد؟” دانش

جواب داد: “او زمان بود.” “زمان؟ اما چرا به من کمک کرد؟” دانش لبخندی زد و با

دانایی جواب داد که: “چون تنها زمان بزرگی عشق را درک می کند.”
جمعه 19 خرداد 1391 10:51 ب.ظ
بهت نمی گم دوسِت دارم،ولی قسم می خورم که دوسِت دارم بهت نمی گم هرچی که می خوای بهت می دم،چون همه چیزم تویی نمی خوام خوابتو ببینم، چون توخوش ترازخوابی اگه یه روزچشمات پرِاشک شد ودنبال یه شونه گشتی که گریه کنی،صِدام کن بهت قول نمی دم که ساکتت کنم ،اما منم پا به پات گریه می کنم اگر دنبال مجسمه سکوت می گشتی صِدام کن، قول می دم سکوت کنم اگه دنبال خرابه می گشتی تا نفرتتو توش خالی کنی ، صِدام کن چون قلبم تنهاست اگه یه روزخواستی بری قول نمیدم جلوتو بگیرم اما باهات میدوم اگه بیه روز خواستی بمیری قول نمی دم جلوتو بگیرم اما اینو بدون من قبل از تو میمیرم
جمعه 19 خرداد 1391 02:35 ب.ظ
سلام. من آپ کردم وبمو ! قدم رنجه کن و تشریف بیار. ممنونم.
سارا صالحیسلام.خواهش می کنم.با کمال میل.
پنجشنبه 18 خرداد 1391 02:29 ب.ظ
لینکت کردم عزیزم منو به اسم I loveyou
سارا صالحیسلام.حتما .....
پنجشنبه 18 خرداد 1391 10:08 ق.ظ
سلام سارا جون چطوری خوبی؟اپ کردم دوست داشتی یه سربزن خوشحال میشم
سارا صالحیسلام نازی جون.ممنون.تو خوبی؟؟؟
اومدم.آپت مثله همیشه عالی بود.
چهارشنبه 17 خرداد 1391 11:32 ب.ظ
اینجا آسمان ابریست،آنجارا نمیدانم

اینجا پاییز است، آنجا را نمی دانم

اینجا فقط رنگ است، آنجا را نمی دانم

اینجا دلتنگیست، آنجا را نمی دانم

چهارشنبه 17 خرداد 1391 10:52 ب.ظ
اینجا آسمان ابریست،آنجارا نمیدانم

اینجا پاییز است، آنجا را نمی دانم

اینجا فقط رنگ است، آنجا را نمی دانم

اینجا دلتنگیست، آنجا را نمی دانم

سه شنبه 16 خرداد 1391 08:09 ق.ظ
صبر كن عشـــق زمینگیر شود بعد برو
یا دل از دیدن تـــو سیر شود بعد بــــرو

یك نفر حسرت لبـــــخند تـــو را میبارد
خنده كن عشق نمك گیر شود بعد برو
یکشنبه 14 خرداد 1391 04:02 ب.ظ
سلام سارا جونم
خوبی گلم؟
ببخش عزیزم درسا و امتحانا كلافم كرده
سارا صالحیسلام.مر30.
خواهش میکنم.البته که من هم مثل خودتم،زیاد سخت نگیر.
یکشنبه 14 خرداد 1391 10:56 ق.ظ
سلام سارا خانم منم یه پرسپولیسه دو اتیشه هستم قبلا هم از میثاق خوشم میومد ولی از وقتی که با عملکرد ضعیفش باعث افت پرسپولیس شد دیگه حالم ازش بهم میخوره
راستی اگه تونستی به وبلاگ منم سر بزن
ممنون
سارا صالحیسلام.تو وبلاگتون ، جوابتون رو دادم.
شنبه 13 خرداد 1391 11:03 ق.ظ
سلام گل من چطوری؟ خوفی؟ خواستم بگم که بهت سر زدم عسیسم
مشترك پر مصرف!!!
چراغ یادت تا همیشه تو دل من روشنه، حتی در ساعات اوج مصرف ...
سارا صالحیمر30.
جمعه 12 خرداد 1391 06:04 ب.ظ
عالللللللللللللی بود منواگه دوست داشتی لینک کن
سارا صالحیسلام. ممنون. باشه،حتما.ولی چرا نگفتی با چه اسمی؟؟؟ این طوری که نمی تونم لینکت کنم.....
پنجشنبه 11 خرداد 1391 09:34 ب.ظ
باید تورو پیدا کنم شاید هنوز هم دیر نیست

تو ساده دل کندی ولی تقدیر بی تقصیر نیست

با اینکه بی تاب منی بازم منو خط میزنی

باید تورو پیدا کنم تو با خودت هم دشمنی

کی با یه جمله مثل من میتونه آرومت کنه

اون لحظه های آخر از رفتن پشیمونت کنه

دل گیرم از این شهر سرد این کوچه های بی عبور

وقتی به من فکر میکنی حس میکنم از راه دور

آخر یه شب این گریه ها سوی چشامو میبره

عطرت داره از پیرهنی که جا گذاشتی میپره

باید تو رو پیدا کنم هر روز تنها تر نشی

راضی به با من بودنت حتی از این کمتر نشی

پیدات کنم حتی اگه پروازمو پرپر کنی

محکم بگیرم دستتو احساسمو باور کنی

پیدات کنم حتی اگه پروازمو پرپر کنی

محکم بگیرم دستتو احساسمو باور کنی

باید تورو پیدا کنم شاید هنوز هم دیر نیست

تو ساده دل کندی ولی تقدیر بی تقصیر نیست

باید تو رو پیدا کنم هر روز تنها تر نشی

راضی به با من بودنت حتی از این کمتر نشی...
پنجشنبه 11 خرداد 1391 08:44 ب.ظ
به یادت هست فریاد دوستت دارم را
به یادت هست از اول کوچه دویدن، به شوق در آغوش کشیدن من را
میگفتی میخواهم دنیا نباشد اما مرا داشته باشی
یک لحظه نیز نیامده که بدون من نفس کشیده باشی
حالا من هستم و نگاهی خسته ، به چه کسی بگویم دردهای این دل شکسته
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


سلام من سارا صالحی متولد سال 1370 و از طرفدار 10000000 آتیشه تیم پرسپولیس و میثاق معمار زاده هستم . از تمام بازدید کننده های عزیز در خواست میکنم جهت هر چه بهتر شدن این وبلاگ به من کمک کنند و در پایان هر مطلب نظرات شان را بنویسند.در ضمن اگر تمایل به تبادل لینک داشتید وبلاگ را با نام میم مثل میثاق لینک کنید و بعد بگین من با چه اسمی لینکتون کنم.
تک ستاره ی آسمون قلبم تویی میثاق که با نورت اسمونم رو روشن میکنی
تک دروازه بان پرسپولیس تویی میثاق که با دستای طلاییت دروازه بانی میکنی

مدیر وبلاگ : سارا صالحی
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما بهترین دروازه بان ایران چه کسی است؟(لطفا منطقی جواب دهید.)

جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic